KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204499
nr 1420 4499
Oidentifierad konstnär. Hundar. Signerad. Olja på pannå, 15x19cm, yttermått inklusive ram: 25x30cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:06:52
500 kr
800 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)